Junhe Pumps Holding Co, Ltd on asutatud 1999. aastal, meie, Junhe Pumps Holding Co., Ltd., oleme spetsialiseerunud majapidamispumpade tootmisele rohkem kui 22 aastat. Meie 1500+ töötajat ja 116 000 factory tehasehoonet suudavad igal aastal käivitada 4 miljonit pumpa, mis aitab meil olla praegu üks Hiinas asuvatest professionaalsetest majapidamisveepumpade tootjatest.


Praegu on meil viis peamist pumbaseeriat ja meie ettevõttes toodetakse rohkem kui 1000 üksikut toodet, mis vastavad GS-, CE-, EMC-, UL- ja CSA -sertifikaatidele. 100% meie pumbadest eksporditakse Euroopasse, Põhja -Ameerikasse, Lõuna -Ameerikasse, Lähis -Ameerikasse Ida- ja Okeaania turud jne. Lisaks on meil väga hea meel teile teatada, et meie käive aastal 2020 oli 125 miljonit USA dollarit.


Kvaliteet, teenindus ja maine "on meie ettevõtluskultuuri põhimõte." Reaalsus, innovatsioon ja tipptase "on meie Junhe eesmärk. Oleme väga kindlad, et oleme teie pikaajaline äripartner vastastikuse kasu alusel majapidamises kasutatavate veepumpade osas.


Veepump on JUNHE ettevõtte põhitegevus. Juhtivad tooted on uued kodumajapidamises kasutatavad veepumbad, sealhulgas sukelduspump, aiapump, süvaveepump ja purskkaevupump, millel on rohkem kui 1000 tootemudelit. Seda kasutatakse laialdaselt kodumajapidamiste veevarustuses, kanalisatsioonis, aia niisutamisel, majapidamises puhastamisel ja kaunistamisel. Viimastel aastatel on ettevõte järk -järgult loonud mitmekesise tootesarja, mis põhineb kodumaistel veepumpadel ning on aktiivselt ümber kujundatud ja uuendatud toodete süstematiseerimiseks ja skeemitamiseks, püüdes pakkuda klientidele ja tarbijatele professionaalseid ja terviklikke tooteid ja teenuseid.

Viimastel aastatel on ettevõte moodustanud sõltumatute intellektuaalomandi õiguste, sealhulgas leiutiste patentide põhikonkurentsi, omandanud järk-järgult rahvusvaheliste kõrgekvaliteediliste kodumaiste pumpade turuteabe ja müügikanalid, loonud strateegilise partnerluse paljude rahvusvaheliste tuntud ettevõtetega Euroopas ja Ameerikas ning on kujundanud rahvusvahelisel turul kõrge maine ja tugeva konkurentsivõime.

Igapäevases suhtluses klientidega saab ettevõte pakkuda mitmeid täiuslikke eelmüügi-, müügi- ja müügijärgseid teenuseid. Koostöö algfaasis tutvustavad ettevõtte äripersonalid klientidele üksikasjalikult nõutavaid tooteid ja soovitavad vastavaid kuumtooteid; tellimisprotsessis jälgivad ettevõtte töötajad asjakohaseid tellimusi ja annavad kliendiprotsessile igal ajal tagasisidet; pärast tellimuse lõppu jõuab kaup sujuvalt kliendini ja ettevõttel on asjakohased kolleegid müügijärgse rahulolu uuringu läbiviimiseks, et valmistada ette järgmist teenust.