Basseinipump

Junhe Pumps Holding Co, Ltd on asutatud 1999. aastal, meie, Junhe Pumps Holding Co., Ltd., oleme spetsialiseerunud basseinipumpade tootmisele rohkem kui 22 aastat. Meie 1500+ töötajat ja 116 000 factory tehasehoonet suudavad igal aastal käivitada 4 miljonit pumpa, mis aitab meil olla praegu üks Hiinas asuvatest professionaalsetest majapidamisveepumpade tootjatest.

Veepump on JUNHE ettevõtte põhitegevus. Juhtivad tooted on uued kodumajapidamises kasutatavad veepumbad, sealhulgas sukelduspump, aiapump, süvaveepump ja purskkaevupump, millel on rohkem kui 1000 tootemudelit. Basseinipumpa kasutatakse laialdaselt kodumajapidamiste veevarustuses, kanalisatsioonis, aia kastmises, majapidamises puhastamisel ja kaunistamisel. Viimastel aastatel on ettevõte järk -järgult loonud mitmekesise tootesarja, mis põhineb kodumaistel veepumpadel ning on aktiivselt ümber kujundatud ja uuendatud toodete süstematiseerimiseks ja skeemitamiseks, püüdes pakkuda klientidele ja tarbijatele professionaalseid ja terviklikke tooteid ja teenuseid.

Praegu on meil viis peamist pumbaseeriat ja meie ettevõttes toodetakse rohkem kui 1000 üksikut toodet, mis vastavad GS-, CE-, EMC-, UL- ja CSA -sertifikaatidele. 100% basseinipumpadest eksporditakse Euroopasse, Põhja -Ameerikasse, Lõuna -Ameerikasse, Lähis -Ameerikasse Ida- ja Okeaania turud jne. Igapäevases suhtluses klientidega saab ettevõte pakkuda mitmeid täiuslikke eelmüügi-, müügi- ja müügijärgseid teenuseid. Koostöö algfaasis tutvustavad ettevõtte äripersonalid klientidele üksikasjalikult nõutavaid tooteid ja soovitavad vastavaid kuumtooteid; tellimisprotsessis jälgivad ettevõtte töötajad asjakohaseid tellimusi ja annavad kliendiprotsessile igal ajal tagasisidet; pärast tellimuse lõppu jõuab kaup sujuvalt kliendini ja ettevõttel on asjakohased kolleegid müügijärgse rahulolu uuringu läbiviimiseks, et valmistada ette järgmist teenust.
Hiinas valmistatud kohandatud Basseinipump saab osta õige hinnaga. Meie tooted on SGS sertifikaadiga. Lisaks on meie tooted vastupidavad. JUNHE on Hiinas Basseinipump tuntud tootjad ja tarnijad. Vajadusel ei esita me mitte ainult hinnakirju, vaid ka hinnapakkumisi. Kui ma tahan hulgimüüki teha, siis mis hinna te mulle annate? Kui teie hulgimüük on suur, saame pakkuda mõistlikku hinda. Olete teretulnud meie tehasesse kvaliteetset toodet ostma Basseinipump. Ootame teiega koostööd, kui soovite rohkem teada saada, võite meiega nüüd nõu pidada, vastame teile õigeaegselt! Oleme kindlad, et saame teie pikaajaliseks partneriks vastastikuse kasu alusel.